środa, 12 września 2012

Tydzień "nowego"

Za nami tydzień nowego etapu w życiu Paulinki, tydzień pt. szkoła. Paulinka bardzo zadowolona i nie mogła doczekać się rozpoczęcia roku szkolnego :) a potem to już kolejno czekała na kolejny "szkolny dzień". Wszystko super: super pani, ktora zawsze jest uśmiechnięta i z sercem dla dzieci. Wymagająca ale bardzo lubiana. Super koleżanki i koledzy i po każdym dniu moc wrażeń i godzinne opowiści co robili danego dnia. Z wielką ochotą Paulinka codziennie maszeruje do szkoły i od rana dopytuje kiedy będzie 10.30. Zajęcia odbywają się od 10.30. do 15.30.  Zachwycona jest nasza panna religią, zajęciami w-f  a czekają jeszcze zajęcia z tańca (dzisiaj pierwsza lekcja) i język angielski. W tym tygodniu wróciła Paulinka ze szkoły z nowiną że została "mistrzem matematyki" pokonała całą klasę -  o tym jaka była dumna chyba nie muszę wspominać :) W piątek czeka mnie pierwsze szkolne zebranie a póki co cieszymy się bardzo z entuzjazmu szkolnego naszej córci. Starsze kuzynki się śmieją z Paulinki że jeszcze trochę i będzie czekała tylko na wakacje a nie na kolejny "szkolny dzień" a Paulinka im odpowiada "nie wiem o co Wam chodzi - szkoła jest fajna i już" :))

7 komentarzy:

 1. Takiego entuzjazmu życzę Paulince niezmiennie przez cały rok szkolny, bo szkoła naprawdę jest fajna, to, tylko zależy od podejścia nauczycielki, atmosfery, koleżanek i ni nastawienia rodziców... I wielki uścisk i ukłon ode mnie za tego mistrza z matematyki...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najmilszego dla ślicznej uczennicy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu i niech jej tak zostanie :)))) Dziewczynki są zadowolone ze szkoły i oby jak najdłużej z takim entuzjazmem chodziły, bo moja też zadowolona ze szkolnych chwil :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana podeślesz mi przepis na te smakowicie wyglądające ciasteczka co Paulinka robiła???

  OdpowiedzUsuń
 5. ...o tak u nas też taki entuzjazm jest...opowieści nie mają końca , lekcje z chęcią odrabiane i bez problemu wstawanie...oby tak tak było zawsze...póki co cieszę się że taka reakcja na szkołę bo z przedszkolem nie było tak łatwo ...;)...życzymy Wam jak i Nam samych pozytywnych dni w szkolnych murach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie, gratulacje dla pierwszoklasistki;) oby ta fascynacja nie ustała;)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 7. Asiu (moja imienniczko nie wiem czy wiesz :)) życze by Paulinka była zawsze tak zafascynowana szkoła i samych sukcesów

  OdpowiedzUsuń