sobota, 1 września 2012

A kiedy Lenka śpi ...

Kiedy Lenka śpi Paulinka ma mamę na wyłączność :) Wszystkie prace domowe typu sprzątanie, prasowanie, gotowanie itp. staram się robić z samego rana kiedy  to obie nasze panny jeszcze słodko śpią ... W ciągu dnia kiedy Lenka śpi my sobie z Paulinką organizujemy taki nasz wspólny czas - wykorzystujemy ostatnie chwile przed szkołą i tak np. wczoraj Paulinka zaproponowała wspólne pieczenie ciasteczek. Tradycyjnie kuchnia pokryta była białym mąkowym puchem ale grunt to dobrze się bawić :) Paulinka była w swoim żywiole: szykowała składniki, mieszała je, wałkowała, wycinała kształty ... a kiedy dwie blachy ciastek wylądowały w piekarniku mała kucharka nawet pomogła mi posprzątać kuchnię. Udało nam się nawet przy ciastkach odpić herbatkę kiedy to po 2 godzinnej drzemce z Lenkowego pokoiku dobiegły cichutkie odgłosy znaczące "halo ja tez tu jestem" :) ...

 

 
 


7 komentarzy:

 1. smakowicie tu u was :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomocnik wspaniały...jeszcze chwilka i moja też będzie sie rwać, choc i juz zaczyna;)) bezcenne chwile;))
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. ...wspaniałe kuchenne rewolucje i ten wspólny czas...Paulinka pewnością nie poczuje że jest na drugim miejscu jak to zazwyczaj bywa...radość i harmonia wypływa z Waszych serc i to bardzo cenie u Was choć znamy się tylko wirtualnie... po prostu uwielbiam Wasz blog i tyle ...hihi...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu,gratuluję kolejnej prześlicznej córeczki!!!
  Jest cudowna,nie mniej niż Paulinka.I wiem, że już rośnie Wam kolejna indywidualistka i ciepła dziewczynka-podobnie jak jej strasza siostra :)
  Wspaniale że znajdujesz czas dla Paulinki,bo przecież już od jutra szkoła pochłonie jej większośc czasu.Pozdrawiam Was bardzo bardzo serdecznie :) I napatrzeć się nie mogę na wspólne zdjęcia Paulinki i Lenki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciasteczkowe zmagania to wasza specjalność dziewczyny, podziwiałam już nie raz a Lenka zuch dziewczynka. Jak się macie? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Pysznie i kolorowo tutaj u Was :)

  OdpowiedzUsuń